ПІДГОТОВКА ЗДОБУВАЧІВ ПОЗА АСПІРАНТУРОЮ

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка здійснюється підготовка здобувачів поза аспірантурою, мета якої набуття здобувачами компетентностей і здобуття результатів навчання, визначених освітньо-науковою програмою на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, без навчання в аспірантурі та без переривання трудової діяльності або під час перебування у творчій відпустці.

Особи, які професійно провадять наукову, науково-технічну або науково-педагогічну діяльність за основним місцем роботи, мають право здобувати вищу освіту ступеня доктора філософії в Університеті поза аспірантурою. Підготовка таких осіб здійснюється за кошти Університету і триває чотири роки.

Для прикріплення з метою здобуття ступеня доктора філософії поза аспірантурою потрібно звернутися до Науково-консультаційного центру і подати заяву та інші документи, що визначаються Правилами та процедурою прикріплення здобувачів у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Контакти

Адміністративний корпус за адресою: вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 14, кім. 12,16

Вчений секретар Науково-дослідної частини: Караульна Наталія Вікторівна

тел./факс: +38 (044) 239-31-41/ email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ по роботі зі здобувачами (Наукова частина, кім.16)

Методист вищої категорії: Ховайба Наталія Григорівна

тел./факс: (044) 239-33-85/ e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому:

• Понеділок: 14°°–17°°