НАУКОВІ ШКОЛИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Наукова школа Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це колектив визнаних українською та світовою науковою громадськістю фахівців. Науковий потенціал школи – це кілька поколінь дослідників (докторів наук, професорів, викладачів, наукових співробітників, докторантів, аспірантів, студентів) різної наукової кваліфікації та різних вікових груп.

На сьогодні в університеті існує 59 наукових шкіл.

З історію створення, основними напрями наукових досліджень та найважливішими результатами роботи школи можна дізнатися в Енциклопедії Київського національного університету імені Тараса Шевченка та на web-сторінці  Науково-дослідної частини університету.

Перелік наукових шкіл Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Міждисциплінарний лекторій, запропонований представниками різних наукових шкіл (2014-2015 рр.)