АЛГОРИТМ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ДЛЯ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ВІЙСЬКОВИХ КОМІСАРІАТІВ)

Шановні аспіранти та докторанти!

Інформуємо Вас, що для отримання довідки з місця навчання для пред’явлення в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (військових комісаріатів) потрібно звернутися електронним листом до відділу підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів за адресою:

Контактна особа Ткачук Анжеліка Олегівна,  начальник відділу.

У електронному листі обов’язково вказати:

• прізвище, ім’я та по батькові,
  • дату народження,
  • статус здобувача освіти (рік та форма навчання, ОНС  "доктор філософії", дати початку навчання та закінчення навчання)
  • освітньо-наукову програму,
  • код та найменування спеціальності,
  • місце проживання,
  • адресу електронної пошти (для відправлення електронної копії довідки),
  • повну поштову адресу (для відправлення оригіналу довідки),
  • назву територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що запитує довідку.

Приклад:

Краковський Дмитро Павлович, 21  липня 1994 р.н., аспірант 2 року денної форми навчання ОНС «доктор філософії»  спеціальності 103 Науки про Землю за освітньо-науковою програмою «Науки про Землю» КНУ імені Тараса Шевченка (початок навчання 01 жовтня 2020 р., термін закінчення навчання 30 вересня 2024 р.).

Адреса реєстрації: вул. Д.Щербаківського, 5, кв. 25, м. Київ, 03190.

Довідку, що надається за вимогою Миргородського об'єднаного міського ТЦК та СП,  прошу надіслати мені електронною поштою на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , а оригінал довідки направити поштовим листом за адресою мого перебування: вул. Гоголя, 110, м. Миргород, 37601

Для здійснення Університетом ідентифікації громадянина до електронного листа потрібно додати електронну копію (світлину) документа, що підтверджує особу (це може бути паспорт, службова перепустка чи студентський квиток).

* Запитувач може отримати довідку безпосередньо в Другому військово-мобілізаційному відділі (к. 132 Головного корпусу Університету, Київ, вул. Володимирська, 60), вказавши про це в листі (прошу видати мені особисто). У цьому випадку потрібно вказати свій контактний номер телефону для узгодження отримання довідки у відділі.

Після ідентифікації особи запит надсилається  електронною поштою до другого військово-мобілізаційному відділу Університету:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  на Довідку за формою 20, що підтверджує право запитувача на відстрочку від призову на строкову військову службу. Відповідальність за ідентифікацію запитувача та реалізацію його права покладено на керівника структурного підрозділу та уповноважених ними осіб.

Другий військово-мобілізаційний відділ готує Довідку за формою 20,  засвідчує її гербовою печаткою Університету та надсилає запитувачу електронну копію та оригінал за вказаними в запиті адресами, або, за вимогою запитувача, видає її безпосередньо отримувачеві.

Термін отримання довідки запитувачем на електронну адресу – до трьох робочих днів, не враховуючи дні цілодобової комендантської години в місті Києві (ідентифікація особи – 1 доба, підготовка довідки – 1 доба, відправлення довідки – 1 доба)

За матеріалами сайту КНУ імені Тараса Шевченка