КНУ ЕХРО: ОCІНЬ 2023

 28 жовтня 2023: 

 

Другий рік поспіль Відділ аспірантури та докторантури КНУ імені Тараса Шевченка стає учасником заходу, мета якого розповісти майбутнім аспірантам про освітньо-наукові програми підготовки доктора філософії в КНУ, залучити до експериментаріуму, екскурсій та цікавих тематичних воркшопів. Також поділитися інформацією щодо можливостей і перспектив для аспірантів під час навчання в #КНУ.

28 жовтня, 12:30-14:00 (201 авд. Головного корпусу КНУ)

Модераторка:

Спікери:

  • Ярослав БЛЮМ, доктор біологічних наук, академік НАН України (зоологія), професор. Директор Державної установи «Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України»
  • Оксана КРУКЕВИЧ, кандидат юридичних наук, керівник експертної групи з питань розвитку інновацій Директорат науки та інновацій Міністерство освіти і науки України
  • Галина ПІДПРУЖНІКОВА, доктор філософії в галузі біології та біохімії, Федеральна політехнічна школа Лозанни (Швейцарія), cтарший директор з розвитку бізнесу Atai Life Sciences, (Берлін, Німеччина)
  • Дмитро МЕЛЕНЕВСЬКИЙ, кандидат фізико-математичних наук, Керівник ТОВ «Новації», постачанні вимірювальної та аналітичної оптико-електронної техніки, вакуумного обладнання, послуги з обслуговування та калібрування приладів
  • Андрій КОПИСТЯНСЬКИЙ, KPMG в Україні , менеджер, відділ аудиту