НАУКОВИЙ МАРАФОН «ОБ'ЄДНАНІ НАУКОЮ»

До Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку 14-24 листопада 2023 року відбудеться науковий марафон «Об'єднані наукою».

Мета заходу – стимулювання внутрішньоуніверситетського міждисциплінарного наукового співробітництва для актуалізації та активізації грантової діяльності.

До участі запрошуються науковці, керівники наукових груп, аспіранти та молоді вчені Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тематика Наукових днів:

• Передова наука (Excellent Science);
  • Глобальні виклики та європейська індустріальна конкурентоспроможність (Global Challenges and European Industrial Competitiveness):

- Здоров’я (Health).
       - Культура, творчість та інклюзивне суспільство (Culture, Creativity and Inclusive society).
       - Цивільна безпека для суспільства (Civil security for society).
       - Цифрові технології, промисловість та космос (Digital, Industry and Space).
       - Клімат, енергія та мобільність (Climate, Energy and Mobility).
       - Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище (Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment).

• Інноваційна Європа (Innovative Europe);
  • Євратом (EURATOM);
  • Розширення участі та зміцнення Європейського дослідницького простору (WIDERA)

Для участі в марафоні «Об'єднані наукою» просимо зареєструватися за посиланням.